Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabulka
1. FC Kyjov 1919 14 11 2 1 40 : 13 35
2. FK Mutěnice 14 10 2 2 38 : 11 32
3. Slavoj Velké Pavlovice 14 10 2 2 30 : 10 32
4. Sokol Bořetice 14 8 0 6 31 : 23 24
5. Sokol Lanžhot 14 6 1 7 25 : 29 19
6. FK Baník Ratíškovice 14 5 3 6 15 : 17 18
7. SK Slavkov u Brna 14 5 3 6 22 : 26 18
8. Dražovice 14 5 2 7 17 : 30 17
9. Sokol Tvrdonice 14 4 4 6 16 : 24 16
10. SK Mogul Vacenovice 14 4 3 7 18 : 20 15
11. FC Bučovice 14 4 3 7 16 : 22 15
12. Slavoj Rohatec 14 4 3 7 11 : 21 15
13. MSK Břeclav B 14 3 4 7 15 : 25 13
14. Sokol Kostice 14 2 2 10 12 : 35 8

Tabulka - doma
1. FK Mutěnice 7 7 0 0 25 : 4 21
2. FC Kyjov 1919 7 6 1 0 22 : 6 19
3. Slavoj Velké Pavlovice 7 5 1 1 14 : 4 16
4. Sokol Bořetice 7 5 0 2 17 : 10 15
5. SK Slavkov u Brna 7 4 1 2 14 : 9 13
6. Dražovice 7 4 1 2 11 : 11 13
7. SK Mogul Vacenovice 7 3 3 1 11 : 6 12
8. FK Baník Ratíškovice 7 3 2 2 4 : 5 11
9. FC Bučovice 7 3 1 3 10 : 11 10
10. Sokol Tvrdonice 7 2 3 2 9 : 11 9
11. Sokol Lanžhot 7 3 0 4 11 : 15 9
12. MSK Břeclav B 7 2 1 4 8 : 17 7
13. Slavoj Rohatec 7 1 2 4 4 : 10 5
14. Sokol Kostice 7 1 1 5 7 : 20 4

Tabulka - venku
1. FC Kyjov 1919 7 5 1 1 18 : 7 16
2. Slavoj Velké Pavlovice 7 5 1 1 16 : 6 16
3. FK Mutěnice 7 3 2 2 13 : 7 11
4. Sokol Lanžhot 7 3 1 3 14 : 14 10
5. Slavoj Rohatec 7 3 1 3 7 : 11 10
6. Sokol Bořetice 7 3 0 4 14 : 13 9
7. FK Baník Ratíškovice 7 2 1 4 11 : 12 7
8. Sokol Tvrdonice 7 2 1 4 7 : 13 7
9. MSK Břeclav B 7 1 3 3 7 : 8 6
10. FC Bučovice 7 1 2 4 6 : 11 5
11. SK Slavkov u Brna 7 1 2 4 8 : 17 5
12. Sokol Kostice 7 1 1 5 5 : 15 4
13. Dražovice 7 1 1 5 6 : 19 4
14. SK Mogul Vacenovice 7 1 0 6 7 : 14 3

Tabulka - 1. poločasy
1. FC Kyjov 1919 14 12 2 0 21 : 5 38
2. FK Mutěnice 14 8 4 2 15 : 6 28
3. Sokol Lanžhot 14 6 5 3 13 : 8 23
4. Slavoj Velké Pavlovice 14 5 6 3 10 : 7 21
5. Sokol Tvrdonice 14 5 5 4 9 : 9 20
6. SK Slavkov u Brna 14 5 4 5 10 : 9 19
7. Sokol Bořetice 14 4 6 4 10 : 10 18
8. Dražovice 14 5 3 6 9 : 11 18
9. FK Baník Ratíškovice 14 3 7 4 7 : 8 16
10. Slavoj Rohatec 14 3 7 4 4 : 5 16
11. FC Bučovice 14 3 4 7 6 : 9 13
12. SK Mogul Vacenovice 14 3 3 8 7 : 14 12
13. MSK Břeclav B 14 2 4 8 5 : 12 10
14. Sokol Kostice 14 2 4 8 5 : 18 10

Tabulka - 2. poločasy
1. FK Mutěnice 14 12 1 1 23 : 5 37
2. Slavoj Velké Pavlovice 14 10 3 1 20 : 3 33
3. FC Kyjov 1919 14 7 5 2 19 : 8 26
4. Sokol Bořetice 14 8 0 6 21 : 13 24
5. SK Mogul Vacenovice 14 6 3 5 11 : 6 21
6. FC Bučovice 14 5 4 5 10 : 13 19
7. FK Baník Ratíškovice 14 4 6 4 8 : 9 18
8. Sokol Tvrdonice 14 4 3 7 7 : 15 15
9. Sokol Lanžhot 14 4 3 7 12 : 21 15
10. MSK Břeclav B 14 2 7 5 10 : 13 13
11. Slavoj Rohatec 14 3 4 7 7 : 16 13
12. SK Slavkov u Brna 14 3 3 8 12 : 17 12
13. Sokol Kostice 14 2 6 6 7 : 17 12
14. Dražovice 14 3 2 9 8 : 19 11

Statistiky
Počet branek:
306, průměr 3,12 na utkání
Nejvíce branek v utkání: 9 - Mutěnice-Bořetice (6:3), 8 - Bořetice-Dražovice (7:1), Kostice-Lanžhot (1:7)
Střelecké výkony: 4 - Koštuřík (Mutěnice - v 11. kole Lanžhotu), Darmovzal (Lanžhot - ve 14. kole Kosticím), 3 - Voříšek (Ratíškovice - v 1. kole Břeclavi B), Koštuřík (Mutěnice - v 9. kole Bořeticím), Rosypálek (Rohatec - ve 2. kole Dražovicím), Kučera (Kyjov - ve 14. kole Rohatci), Snášel (Vacenovice - v 10. kole Bořeticím)
Nejlepší útok: 40 - Kyjov, 38 - Mutěnice, 31 - Bořetice
Nejlepší obrana: 10 - Velké Pavlovice, 11 - Mutěnice, 13 - Kyjov
Tabulka střelců: 19 - Koštuřík (Mutěnice), 12 - Šabata (Velké Pavlovice), 10 - Darmovzal (Lanžhot), Přikryl, 8 - Kučera (Kyjov), 6 - Nevídal (Břeclav B), Balcárek (Velké Pavlovice), Šmíd (Bořetice), Voříšek (Ratíškovice), Spáčil (Kyjov), Machálek (Bučovice), Gál (Lanžhot)

Střelci
FC Kyjov 1919
10 - Přikryl, 8 - Kučera, 6 - Spáčil, 4 - Randa, 3 - Kroutilík, 2 - Beck, Maniatis, 1 - Strmiska, Rezek, Vacula, Červinek, vlastní

FK Mutěnice
19 - Koštuřík, 3 - Trávník, Holešínský, Válek, 2 - Kourek, 1 - Polachovič, Lamáček, Kopčil, Čepil, Robek, Němčický, Malůšek, Vydařilý
 
Slavoj Velké Pavlovice
12 - Šabata, 6 - Balcárek, 3 - Konečný, 2 - Pilarčík, Vintrlík, 1 - Švrčina, Loubek, Vašek, Všianský, Jilka

Sokol Bořetice
6 - Šmíd, 5 - Kadlec, Ferreira, 4 - Kubánek, Machala, 3 - Petrásek D., 2 - Ráztočný, 1 - Krška, Sokolář

Sokol Lanžhot
10 - Darmovzal, 6 - Gál, 4 - Kovář, 1 - Jakubec, Uher, Zlámal, Hakala, Diviš

FK Baník Ratíškovice
6 - Voříšek, 2 - Bábíček, Petrů, Dohnálek, 1 - Koplík M., Kotásek, Kundrata
 
SK Slavkov u Brna
5 - Kopunec, 4 - Strnad, 3 - Houšť, Holásek, 2 - Žižlavský, Matocha, 1 - Vrána, Láznický, vlastní

Dražovice
4 - Svoboda, 3 - Jakeš, Bílek, 2 - Rychlík, 1 - Měřínský, Píšek, Pelc, Vlach, Valehrach

Sokol Tvrdonice
3 - Dujsík, Polášek, Fabičovič, 1 - Sirotka, Menšík, Trubač, Kouřílek, Krupica, Salajka, Čapka

SK Mogul Vacenovice
5 - Snášel, 3 - Vacenovský T., 2 - Šrédl, Příkazský M., Příkazský R., 1 - Gasnárek, Sladký, Grufík J., Ingr

FC Bučovice
6 - Machálek, 2 - Cvingráf, Kachlík, 1 - Mikulášek, Vágner, Handlíř, Štrublík, Bil, Hejný

Slavoj Rohatec
3 - Rosypálek, Mikéska, 2 - Mašina, 1 - Tomšej, Vrba, Zicho

MSK Břeclav B
6 - Nevídal, 4 - Ivančic, 1 - Kalčík, Lakatos, Koryčánek, Lukášek, Prajka

Sokol Kostice
2 - Mráz, Požgay, Tomek, 1 - Hübner, Višváder, Michalovič, Hrnčíř, vlastní